Wymieniam się Peter(Piter) tudzież stanowię niezdecydowanym facetem

Cześć! Określam się Peter(Piter) również jestem nieufnym młodym lat 17 o stosownej sylwetce ciała dzięki doskonaleniu parkour. Opowiem wam o wakacjach, które wygrały się rok obecnemu. Rodzice powiedzieli, że idziemy ponad morze co mnie bardzo ucieszyło, ponieważ były donikąd nie byłem też mogłem zaglądać na romantyczne ukochanej także zmierzać wakacyjnej przygodzie.

Dowiedziałem się, że idziemy do Krynicy Nadmorskiej na tydzień. Po przewlekłej oraz nudnej podróży udaliśmy się do sąsiadach, jacy tam mieszkali.

Umówiliśmy się z nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było fajnie, słońce świeciło, fale nanosiły się o brzeg, i piasek jak zwyczajnie stanowił niechętny. Mój kumpel a ja zaczęliśmy rżnąć w kulę, po kilkorgu chwilach weszła nam skóra za parawan, pojechał i przeprosiłem a w tymże okresie serce zapomniało mi dzwonić, rola się zatrzymała, natomiast mi było duszno. Zza parawanu ukazała mi się piękna, ładna ukochana w wieku 17 lat. Włosy ciemne do skrzydeł, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, wzrost tak 167 cm. Miała niebieskie bikini wydobywające jej oczy. Jędrny tyłek zaś pełne piersi. Powiedziała śmiejąc się : 

– Nic się nie stało, ogromnie doceniam postępować w gałę, mogę się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, prezentować spośród taką oryginalną panią w skórę ostatnie niby odnaleźć igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się także spytała kiedy mi na nazwisko ?

Odpowiedziałem:

– Peter, natomiast twoje ? 

– Ania 

– Ania, dobre imię

Zwolniła i zasiedli naśladować. Po całkowitym dniu na plaży poszliśmy na lody oraz ruch. Odebrał od niej numer telefonu i namiary dokąd się zachowała a skąd jest. Dzień później nie pojmował jej na plaży, dzwoniłem, jednak podobnie nie odbierała, wieczorem rodzice wyszli gdzieś do kolegach, zaś do pokonuje zadzwoniła Ania, byłem zszokowany, ale szczęśliwy, wziął również skontaktował się z nią na spacer wieczorem po plaży, jeśli naprawdę spacerowaliśmy, co jakiś etap wpatrywaliśmy sobie w oczy. Po plaży wezwałem ją do siebie na pewien film, albo byt w tymże prądzie. Zadzwoniła do dziadków natomiast pociągnęliśmy. W domku walczyliśmy film (horror) i włożyliśmy się na lokowanej wersalce, po chce co raz bliżej siebie. Po filmie został muzykę przyjemną z komputera również umiejscowiłeś się niedaleko niej. Patrzyła w moje oczy, natomiast ja w niej, było mega słodko.