Zająłem naszą misję i czekałem

Zająłem naszą godność i pragnął na powrót moich pięknych Pań. Po chwili usłyszałem za sobą:

– Piesku, zdejmij spodnie, wypnij się i co najistotniejsze: nieco się stanie, nie jesteś czysta się obrócić. – to krzyknęła Pani Emilia.

– Ale się wypiął, a dziurkę jaką korzysta ścisłą, lubię takie – powiedziała Pani Nikola. Zapomniwszy o rozkazie, odwrócił się i oniemiałem. Nikola i Emilka korzystały na sobie piękne stroje policjantek z głowami oraz kajdankami u boku. Gdy Królowe zobaczyły, że złamałem rozkaz, skuły moje dłonie i nogi, zawiązały oczy oraz usta opaską oraz rozpoczęło się. Zaczęły okładać mnie pałkami wszędzie: po rękach, plecach, głowie, brzuchu, tyłku i klasach. Nie mogłem przez opaskę protestować. Biły mnie właśnie przez 5 minut. W efekcie przestały. Poczułem, jak któraś z Osób wpycha mi dodatek do ust jednocześnie czułem, jak lek mokrego jeździ (język?) po moim odbycie w celu zrozumiałem: one chorują strap-ony. Rozpoczął się wyrywać, nie chciałem „stracić dziewictwa”. Przestało się tylko pałowaniem. Do tego Nikola powiedziała:

– Nie zasłużyłeś na bliskie stopy, śmieciu.

Potem Nikola dała mnie na brzuchu oraz otworzyła odwiedzać i tańczyć po moich plecach w równych szpileczkach. Nagle poczułem, jak Nikola mocnym tupnięciem wbiła obcas bucika w mój odbyt. Ból istniał nie do zaprezentowania. Emilka znalazłam mnie za włosy oraz zapytała:

– Będziesz elegancki?

– Będę – wyjęczałem.

– Dobry piesek

Emilka dołączyła do mnie ze indywidualnym strap-onem i zostawiłam krótką komendę:

– Obrabiaj

Zacząłem lizać od dołu jej jebadło, po chwili zacząłem powolutku zagłębiać główkę zabawki w moich ustach. Jak więc czynił, moja Kobiecie bez niepotrzebnych ceregieli zaczęła gwałcić mnie w usta, ograniczał się. Gwałciła mnie przez pół minuty, potem pozwalała mi przez 5 sekund oddychać oraz znowu. 30 sekund obciągania – 5 sekund przerwy, 30 sekund obciągania – 5 sekund przerwy a tak w kółko. Lecz po chwili do radości przyłączyła się Nikola – ostatnie istniałoby ogromne. Musiałem obciągać JEDNOCZEŚNIE 2 strap-ony o długości 25cm! Gdy nawilżyłem penisa Nikoli, ona podeszła od tyłu oraz dużym ruchem zdobyła we mnie. Posuwała mnie tak silnie, że Emilka nie nadążała, żeby sparować swoje związki z treningami Nikoli. W skutku Emilka darowała sobie obciąganie, i ja, będąc prawdziwe usta, zacząłem pojękiwać z smutku. Po chwili Emilce zaczęło coś iść po nogach – stanowiła właśnie podniecona, że aż nie wyrabiała. Po chwili podbiegła do gwałcącej mnie Nikoli, szepnęła rzecz jej na ucho. Nikola od razu wystąpiła ze mnie również zmuszała się nie odwracać do końca. Po chwili poczułem mocny ból: Królowe JEDNOCZEŚNIE posuwały mnie w dupę. Natomiast ostatnie strap-ony miały 5cm średnicy… Jednak Emilka dołączyła do mnie, wjechała w moje życie także poprzez minutkę zmuszała mnie w usta. Ale zaczęło więcej jej przepuszczać, więc odpięła strap-ona, pociągnęła mnie za włosy do swojej cipki i powodowała ssać. Więc ssałem. Wpychałem język do jej cipki, wykonując ruchy okrężne. Poczułem skurcze na języku. Królowa jęczała z radości. Doszła. Nikola wyszła ze mnie oraz rzekła błagalnym tonem do Emilki: