Zaprawa poranna, apel również na śniadanie.

Godzina 6.00. Pobudka. Zaprawa poranna, apel i na śniadanie. Gościł w kolejce zaspany, przede mną pewny moje Osoby – Pani Emilka i Kobiety Nikola. Nie ale ja – wszyscy istnieli zaspani. Po chwili Nikola złapała ręką moje krocze a ruszyła je wyjątkowo ugniatać. Nikt nie zauważył, gdyż wszystek pamiętał właśnie o aktualnym, aby się położyć. Westchnąłem cicho, oraz na ich twarzach pojawiły się uśmieszki.

– Dzisiaj o 2 w nocy na „rodzimą” polankę. – syknęła Nikola. – Wyłącznie sprawdź się spóźnić.

– Będę. – szepnąłem.

Dzień minął już, nim się obejrzałem, szybko była 22 i zbierali się do łóżek. Postawił sobie budzik w zegarku na 1.45 oraz zasnąłem. I sen miałem wyjątkowy. Śniło mi się, że ze ludźmi osobami pojechaliśmy do oceanu a ja byłem ich dającym, musiałem każdej lizać stópki i spełniać ich fizyczne fantazje. Oraz nagle JEB! W sposobie snu nagle dzwoni budzik.

– Kurwa mać – pomyślałem.

Ubrałem się w krótkie dżinsowe spodenki i niebieski podkoszulek, a do kasie przełożyłem dwie paczki prezerwatyw (zawsze chodzę ze sobą, na wszystek wypadek). O 1.55 istniał na położeniu. Po chwili pojawiły się Królowe. Ubrane całe na czarno. Bluzki czarne. Spódniczki czarne. Zaś na stópkach dysponowały takie same buciki: czarne szpileczki na poważnie ostrym obcasie z poznaną stópką. Gdy stanęły przede mną, teraz był dotyczyć „Hej”, ale one wyciągnęły do pokonuje swoje nóżki, a ja domyśliłem się, czego ode mnie czekają. Postawił się i ucałowałem paluszki obydwu dziewczyn. Nikola skończyła na rolę jakąś czarną torbę sportową. Usiadły na okolicy również jakże gdyby absolutnie nic, dziewczyny… otworzyły się całować. One się całowały, i ja pasował jak głupi oraz gapiłem się na nie. Gdy spojrzałem pod spódniczkę Emilki, to stwierdził… jej wargi sromowe. To był interesujący widok. Zajrzał do Nikoli – czarne stringi, ale sznurek wżynał się w cipkę, widziałem fragmencik różowiutkiej cipeczki, spośród jakiej wychodził soczek. Po chwili Nikola zauważyła, co działam a ruszyła mnie kopać po twarzy, i nawet oberwałem szpilką w oko. Skoro w efekcie mocnym kopniakiem­ spowodowała krwotok z mojego nosa, zawyłem z bólu, oraz z oczu poleciały mi łzy. Wyłem z smutku, w kraju Nikola strzeliła mnie z liścia oraz zatkała mi usta ręką. Pozostał jeszcze dwa razy w brzuch, w końcu zbiegł się spośród jej uścisku, zacząłem całować bose stópki Królowej Nikoli w szpileczkach i błagać, by przestała mnie torturować. Emilka, która dotychczas przyglądała się podeszła z tą sportową torbą, szepnęła coś Nikoli na uszko i zanim poleciałyby w tłum, Emilka zawołała